Villa Carpe Diem

CarpeDiem sú najznámejšie slová rímskeho básnika Quintusa Horatiusa Flaccusa alias Horatiusa /65 - 8 r. pred Kr./ blízkeho priateľa cisára Augusta. Jeho životnou filozofiou bolo právo na nerušený súkromný život, drobné radosti a nezávislosť.

Nositeľom myšlienky tohto filozofického velikána je aj náš rodinný novootvorený hotel villa CarpeDiem. Užívajte si tu nerušený súkromný život uprostred nádhernej prírody vrchu Klepáč, ktorá Vás obklopuje z troch svetových strán a súčasne buďte nezávislí keď zatúžite po ruchu kúpeľného centra, ktoré je priamo pod Vami. Nerušene sledujte z Vášho ticha život kúpeľného mestečka, máte ho pred sebou ako na dlani.

Vnorte sa do prírody ktorá Vás obklopuje, nerušene nasledujte turistické chodníčky a cyklotrasy alebo sa oddajte relaxu kúpeľných procedúr a liečivým účinkom jedinečnej termálnej vody, osviežte sa do celoročne otvorených vnútorných a vonkajších bazénov a nechajte telo i dušu odpočívať v unikátnom saunovom svete.

Spravte si drobné radosti príjemným ubytovaním, vynikajúcimi raňajkami, lahodnou talianskou kávičkou, privátnym wellness s pravým proseccom, posedením na terase a možno aj charizmou rodinného hotelíka. Pretože aj pre nás je myšlienka Horatiusa zosobnená práve v našich hosťoch.

Tak užívajme si dňa a života spolu. Teda CarpeDiem!