Villa Carpe Diem

CarpeDiem sú najznámejšie slová rímskeho básnika Quintusa Horatiusa Flaccusa alias Horatiusa /65 - 8 r. pred Kr./ blízkeho priateľa cisára Augusta. Jeho životnou filozofiou bolo právo na nerušený súkromný život, drobné radosti a nezávislosť.

Vnorte sa do prírody ktorá Vás obklopuje, nerušene nasledujte turistické chodníčky a cyklotrasy alebo sa oddajte relaxu kúpeľných procedúr a liečivým účinkom jedinečnej termálnej vody, osviežte sa do celoročne otvorených vnútorných a vonkajších bazénov a nechajte telo i dušu odpočívať v unikátnom saunovom svete.

Villa Carpe Diem svojim hosťom garantuje profesionálne služby ,kvalitné ubytovanie v dvojlôžkových ,trojlôžkových izbách tiež s panoramatickým výhľadom na Trenčianske Teplice a krásnym apartmánom s obývačkou a terasou. Villa má 3 poschodia na ktorých sú rôzne typy izieb a nedisponuje výťahom. Celkový počet izieb 19 kde celková kapacita je 38 pevných lôžok a 8 prísteliek .

Unikátne raňajky, kde poskytujeme bezlepkové, bezlaktózové a špaldové dobroty a vieme vyhovieť rôznym dnešným intoleranciám. Na terase pred hotelom s výhľadom na Trenčianske Teplice poskytujeme nielen letné grilovačky, ale aj raňajky, ktoré sú naozaj v lone prírody. Privátne wellness, kde Vás pri oddychu nebude nik rušiť a bude len pre Vás dvoch.

Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na internet a súkromné parkovisko v cene ubytovania. Villa sa nachádza priamo pod horou Klepáč 5 min. chôdze do centra mesta. Vďaka jedinečnej polohe si naozaj vychutnáte pokoj a kľud aj napriek blízkosti centra.

Čistota izieb a bohaté raňajky sú našimi prednosťami , starostlivosť o Vás našich hostí je naša radosť a Váš oddych ,spokojnosť je naša odmena.

Palo Gabi .. tešíme sa na Vás - vítame Vás ako našich hostí no lúčime sa s Vami ako s našimi priateľmi

Tak užívajme si dňa a života spolu. Teda CarpeDiem!